Edon Cup's

TR / EN

BİZ KİMİZ

Dört kafadarın ülkesine ve lezzete olan aşkıyla çıktığı bu yolda olmazsa olmazımız ‘’ insan sağlığı’’. Edon Cup’s un sahip olduğu tecrübe ve kullanılan kaliteli malzeme ortaya bu mükemmel ürünleri çıkarttı. Yurt dışında başta Fransa olmak üzere birçok Avrupa ülkesine ihraç ettiğimiz ürünlerimiz büyük teveccüh gördü.
% 100 yerli sermayenin, yerli üretime ne denli katkı sağlayacağının farkındayız ve bu bilinçle üreterek güzel ülkemize katkı sağlamaya çalışıyoruz.
Türk gıda kodeksine uygun olarak anne eli değmiş tadında ürünler yapıyoruz.

MİSYONUMUZ

En kaliteli hammaddeleri kullanarak, ilave katkı maddesi kullanmadan en sağlıklı cup tatlıları üretmeye çalışıyoruz. Kimsayal koruyucularla ürünleri korumak yerine, en doğal koruyucu yani soğukla ürünlerimizi muhafaza ediyoruz. Ürettiğimiz ürünleri -18 Derecede depoluyor, soğuk zincirini kırmadan -18 Derecede sizlere ulaştırıyoruz.

Başarılı olmak için sadece ürünlerimizin kalite ve lezzetinin yetmeyeceğini biliyor, sizlere kusursuz hizmet vaad ediyoruz.

Tamamen yerli sermaye ile kurduğumuz işletmemizde, sadece yerli hammaddeleri işleyerek Avrupa’nın birçok ülkesine donuk cup tatlı ihraç ediyoruz

VİZYONUMUZ

Arge çalışmalarını çok önemsiyoruz. Bir laboratuarı andıran Arge mutfağımızda sürekli yeni lezzetler çalışıyor, sürekli yenileniyoruz. Sıra dışı yorumlarla, sektöre yeni tatlar kazandırmayı hedefliyoruz.

Yurtiçi pazarda yakaladığımız başarıyı yurtdışında da sürdürmek istiyoruz. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, yurtdışı Pazar payımızı artırıp, Türk ürünlerine olan beğeni ve teveccühe katkı sağlamayı hedefliyoruz.